0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-3503L-L2CD-C: Cisco kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 155Mbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, digitální diagnostika

Cisco compatible BIDI SFP transceiver with DDMI, LC interface, 155M, TX 1310nm / RX 1550nm, 0-20km

Gigalight GPB-3503L-L2CD-C: Cisco kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 155Mbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, digitální diagnostika
GPB-3503L-L2CD-CKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
100 MbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
CiscoKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací