0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GP-8524-S5CD-3: HP/H3C/3Com kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, MM 850nm, 220m/550m, LC konektory, digitální diagnostika

HP/H3C/3Com compatible SFP transceiver, 1.25G, 850nm, MM, 550m, Dual LC connectors, Temp. 0~70°C, alternative to JD118B

Gigalight GP-8524-S5CD-3: HP/H3C/3Com kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, MM 850nm, 220m/550m, LC konektory, digitální diagnostika
GP-8524-S5CD-3Kód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
850 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
0.55 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
H3C / 3Com (HP)Kompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací