0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GP-3124-L2CD-C: Cisco kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, SM 1310nm, 20km, LC konektory, digitální diagnostika

Cisco compatible SFP transceiver with DDMI, 1.25G, 1310nm, SM, 20km, Dual LC connectors, Temp. 0~70°C, alternative to SFP-GE-L

Gigalight GP-3124-L2CD-C: Cisco kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, SM 1310nm, 20km, LC konektory, digitální diagnostika
GP-3124-L2CD-CKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 dníDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
1310 nmVlnová délka
1,25 Gb/sRychlost
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
2 vláknaTyp přenosu
SFPFormát
CiscoKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol
SMVlákno / kabel

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací