0 ks zboží za 0,00 
Podkategorie
GEPON/GPON

GEPON/GPON

Pasivní optická síť (PON, Passive Optical Network) se skládá ze zakončení optického vedení (Optical Line Termination, OLT) na centrální straně sítě, na něž se připojují rozvětvenou strukturou optické rozbočovače - splittery. K nim se připojují koncové optické síťové jednotky (Optical Network Unit, ONU nebo také ONT, Optical Network Termination) nejčastěji do stromové, případně kruhové nebo hvězdicové topologie. Vzdálenost mezi OLT a ONU může dosáhnout až 20km.


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Modulární zdroj do OLT GEPON jednotky ISCOM5800E

Kód: SUB-PWRM-DC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5101-EA-AC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5101-EA-DC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104-EA-SC/PC-AC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104-EA-SC/PC-DC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104G-SC/PC-AC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104G-SC/PC-DC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104P-4R3-AC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104P-4R3-DC | Obvykle 4-6 týdnů

Kód: ISCOM5104P-4R8-AC | Obvykle 4-6 týdnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací