0 ks zboží za 0,- 

ComNet SFP-9: Průmyslový SFP transciever 1G SM 120km LC

SINGLEMODE, 1000FX, 1550NM, 120KM, 2 FIBER, LC, MSA COMPLIANT

ComNet SFP-9: Průmyslový SFP transciever 1G SM 120km LC
SFP-9Kód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

SFP-9 je SFP optický modul společnosti ComNet. Podporuje 1Gbps rozhraní pro Singlemode kabel se 2 vlákny, konektorem LC a vlnovou délkou 1550nm na vzdálenost 120km. SFP modul je vyroben pro použití v teplotním rozpětí -40 až +75C.
Parametry
1550 nmVlnová délka
1,25 Gb/sRychlost
LCOptický konektor
120 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty
Eth. over fiber, 2 vláknaTyp přenosu
1Gb EthernetProtokol
SMVlákno / kabel

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací