0 ks zboží za 0,- 

ComNet SFP-36A: Průmyslový WDM SFP transciever 100M SM 20km SC

SINGLEMODE, 100FX, 1310NM, 20KM, 1 FIBER, SC, MSA COMPLIANT

ComNet SFP-36A: Průmyslový WDM SFP transciever 100M SM 20km SC
SFP-36AKód:

ComNet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

SFP-36A je SFP optický modul společnosti ComNet. Podporuje 100Mbps rozhraní pro Singlemode kabel s 1 vláknem - WDM, konektorem SC a vlnovou délkou 1310nm na vzdálenost 20km. SFP modul je vyroben pro použití v teplotním rozpětí -40 až +75C.

Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
100 MbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
výprodej
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací