0 ks zboží za 0,- 

ComNet SFP-16: Průmyslový SFP transciever 1G MM 550m LC

MULTIMODE, 1000FX, 850NM, 550M, 2 FIBER, LC, MSA COMPLIANT

ComNet SFP-16: Průmyslový SFP transciever 1G MM 550m LC
SFP-16Kód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

SFP-16 je SFP optický modul společnosti ComNet. Podporuje 1Gbps rozhraní pro Multimode kabel se 2 vlákny, konektorem LC a vlnovou délkou 850nm a na vzdálenost 550m. SFP modul je vyroben pro použití v teplotním rozpětí -40 až +75C.
Parametry
850 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
0.55 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty
SFPFormát
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Sobek Břetislav
Mobil:  736 625 811
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací