0 ks zboží za 0,- 

ComNet SFP-14B: Průmyslový WDM SFP transciever 1G SM 20km SC

SINGLEMODE, 1000FX, 1550NM, 20KM, 1 FIBER, SC, MSA COMPLIANT

ComNet SFP-14B: Průmyslový WDM SFP transciever 1G SM 20km SC
SFP-14BKód:

ComNet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Parametry
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
výprodej
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací