0 ks zboží za 0,- 

ComNet SFP-10A: Průmyslový WDM SFP transciever 100M SM 20km LC

SINGLEMODE, 100FX, 1310NM, 20KM, 1 FIBER, LC, MSA COMPLIANT

ComNet SFP-10A: Průmyslový WDM SFP transciever 100M SM 20km LC
SFP-10AKód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

SFP-10A je SFP optický modul společnosti ComNet. Podporuje 100Mbps rozhraní pro Singlemode kabel s 1 vláknem - WDM, konektorem LC a vlnovou délkou 1310nm na vzdálenost 20km. SFP modul je vyroben pro použití v teplotním rozpětí -40 až +75C.
Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
100 Mb/sRychlost
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty
1-vlákno (WDM, BiDi)Typ přenosu
SFPFormát
100Mb EthernetProtokol
SMVlákno / kabel

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací