0 ks zboží za 0,- 

APAC LM48-C3S-TC-N-B5: BIDI SFP transceiver 1.25 Gb/s MM WDM TX 1550nm / RX 1310nm, 550m

SFP Optical Transceiver Module, Gigabit Ethernet, MM Single Fiber, TX 1550nm / RX 1310nm, TX: -8 ~ 0 dBm, RX: -18 dBm, 550m, LC connector, Op. Temp. 0-70 °C

APAC LM48-C3S-TC-N-B5: BIDI SFP transceiver 1.25 Gb/s MM WDM TX 1550nm / RX 1310nm, 550m
LM48-C3S-TC-N-B5Kód:

APAC

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Gigabit Ethernet SFP transceiver pro přenos po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1550nm / RX 1310nm

Dosah je 220m pro 62,5um MM vlákno a 550m pro 50um MM vlákno. Konektor LC.
Parametry
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Multi-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
0.55 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
NeDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
výprodej
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací