0 ks zboží za 0,- 

Ruckus 40G-QSFP-SR4-INT: Transceiver 40GbE SR4 QSFP+, MM, 100m, lze rodělit na 4x 10GBase-SR

40GBASE-SR4 QSFP+ optic (MTP 1x8 or 1x12), 100m over MMF, compatible with 10GBASE-SR, 10G breakout-capable, 1-pack

Ruckus 40G-QSFP-SR4-INT: Transceiver 40GbE SR4 QSFP+, MM, 100m, lze rodělit na 4x 10GBase-SR
40G-QSFP-SR4-INTKód:

Ruckus

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
Obvykle 2-3 týdnyDostupnost:

Optický QSFP+ transceiver 40GbE SR4, Multi-mode, 100m, MTP konektor, lze rodělit na 4x 10GBase-SR
Parametry
850 nmVlnová délka
10 Gbps, 40 GbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
MTP / MPOOptický konektor
0.15 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
QSFP+Formát
BrocadeKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb Ethernet, 40Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací