0 ks zboží za 0,- 
Cloud Edge

Hillstone CloudEdge

Hillstone CloudEdge poskytuje pokročilé bezpečností služby napříč L2-7 a také funkce core firewall pro veřejný a privátní cloud. Může být nasazen pro Cloud Management Platforms (CMPs) jako "Firewall as a Service" pro řešení multi-tenant ve virtuálním prostředí. CloudEdge sdílí základní technologii s Hillstone Next-Generation Firewall (NGFW) a poskytuje stejně robustní sadu bezpečnostních funcí. Bezpečnostní administrátoři mohou rychle poskytnout a nasadit CloudEdge a okamžitě chránit virtuální prostředí.

CloudEdge identifikuje a zabraňuje potenciálním hrozbám a zároveň poskytuje kontrolu nad aplikacemi, uživately a skupinami uživatelů. Politiky a restrikce mohou být definovány ve více úrovňovém nastavení pravidel pro kritické aplikace jako omezující či přímo blokující škodlivé aplikace či kódy. Pravidla pro routing a řízení šířky pásma může být vytvořeno pro konkrétní uživatele, skupiny uživatelů, časové období či v návaznosti na vlastnosti aplikací.

CloudEdge poskytuje nezávislý management a vzdálený přístup pro každého uživatele či multi-uživatele virtuálních cloud prostředí. CloudEdge podporuje hlavní hypervisor technologie včetně KVM, Xen, Hyper-V, VMware ESXi atd. Je také integrován a podporuje CMPs jako Amazon Web Service (AWS), Microsoft Azure, AliCloud, Openstack a VMware vCenter.


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Specifikace:   AV Throughput: 800Mbps IPS Throughput: 1Gbps IPSEC Througput: 200Mbps IPSEC VPN Tunnels: 50 SSL VPN Users (Default/max): 5/50 Core (Min/max): 1/1 Memory: 1G Network Interfac ...

Kód: SG6K-VM01-IN-012 | Dostupnost po přihlášení

Specifikace:   AV Throughput: 1.6Gbps IPS Throughput: 2Gbps IPSEC Througput: 400Mbps IPSEC VPN Tunnels: 500 SSL VPN Users (Default/max): 5/250 Core (Min/max): 2/2 Memory: 2G Network Interf ...

Kód: SG6K-VM02-IN-012 | Dostupnost po přihlášení


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK