0 ks zboží za 0,- 
Detekce přerušení vlákna

Detekce přerušení vlákna

Jednotky pro detekci přerušení optického vlákna. Jednotka má TX a RX port a dokáže detekovat přerušení kabelu, kdy signál vyslaný TX nepřijde do portu RX. Model s podporou Singlemode nebo Multimode optického kabelu.


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Jednotka pro detekci přerušení optického vlákna. Jednotka má TX a RX port a dokáže detekovat přerušení kabelu, kdy signál vyslaný TX nepřijde do portu RX. Model s podporou Multimode kabelu 1310nm a doživotní zárukou.

Kód: FDC1M | Obvykle do 3 dnů

Jednotka pro detekci přerušení optického vlákna. Jednotka má TX a RX port a dokáže detekovat přerušení kabelu, kdy signál vyslaný TX nepřijde do portu RX. Model s podporou Singlemode kabelu 1310nm a doživotní zárukou.

Kód: FDC1S | Obvykle do 3 dnů

Dvojitý detektor přerušení optického vlákna, 2 smyčky MM, 1310nm

Kód: FDC2M | Obvykle do 3 dnů

Dvojitý detektor přerušení optického vlákna, 2 smyčky SM, 1310nm

Kód: FDC2S | Obvykle do 3 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací