0 ks zboží za 0,- 

ComNet FDC1S: Detektor přerušení vlákna

Single Loop Fiber Break Detector, 1 Fiber, Singlemode, 1310nm

ComNet FDC1S: Detektor přerušení vlákna
FDC1SKód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

Jednotka pro detekci přerušení optického vlákna. Jednotka má TX a RX port a dokáže detekovat přerušení kabelu, kdy signál vyslaný TX nepřijde do portu RX. Model s podporou Singlemode kabelu 1310nm a doživotní zárukou.
červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací