0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
APAC

APAC

Taiwanská společnost APAC Opto Electronics Inc. (APAC) byla založena roku 1998 a je předním prvovýrobcem komponent pro přenosy po optických vláknech. Uplatnění produktů APAC je především v lokálních sítích LAN, metropolitních sítích MAN, v rozlehlých sítích WAN a také v sítích SAN (Storage Area Networks). Mezi produkty společnosti APAC patří SFP transceivery, GBIC transceivery, 1x9 transceivery, SFF 2x5 transceivery, GEPON transceivery, DVI a HDMI extendery.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Ing. Petr Dorociak
Product & Sales manager
tel.: +420 548 210 406, mobil: +420 736 625 864
e-mail: dorociak@proficomms.cz

SFP transceiver s digitální diagnostikou, GE, Extended MM 1310nm, 1km pro 50/125um, 2km pro 62,5um

Kód: LM38-C3S-TC-N-DD | Sklademnáš tip

SFP transceiver pro přenos protokolů Fast Ethernet (100Mb/s) nebo STM-1 (155Mb/s) po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1550nm / RX 1310nm.

Kód: LM48-A3S-TC-N-B5 | Skladem

Gigabit Ethernet SFP transceiver pro přenos po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1550nm / RX 1310nm

Kód: LM48-C3S-TC-N-B5 | Skladem

SFP transceiver pro přenos protokolů Fast Ethernet (100Mb/s) nebo STM-1 (155Mb/s) po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1310nm / RX 1550nm.

Kód: LM38-A3S-TC-N-B3 | Skladem

Gigabit Ethernet SFP transceiver pro přenos po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1310nm / RX 1550nm.

Kód: LM38-C3S-TC-N-B3 | Skladem


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací