0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
N-net

N-net

Čínská společnost N-NET Technology Co.,LTD. byla založena roku 2000. Firma se specializuje na konverzní technologie. Nabízí produkty s výborným poměrem cena/výkon a 5 letou zárukou na hardware.

Fast Ethernet dual media konvertor 2x 10/100M RJ45 na FE MM 2km, dvouvláknový, dualní SC konektor, externí zdroj

Kód: NT-1200-2 | Sklademvýprodej

Fast Ethernet dual media konvertor 2x 10/100M RJ45 na FE SM 20km, dvouvláknový, dualní SC konektor, externí zdroj

Kód: NT-1200S-20 | Skladem

Gigabit Ethernet media konvertor 10/100/1000M RJ45 na GE SM 20km, dvouvláknový, dualní SC konektor, interní zdroj

Kód: NT-3011DS-20 | Obvykle 3-4 týdny

Gigabit Ethernet media konvertor 10/100/1000M RJ45 na GE SFP slot, interní zdroj, MTU max. 9K

Kód: NT-3011DSFP | Obvykle 3-4 týdny

Gigabit Ethernet media konvertor 10/100/1000M RJ45 na SFP, interní zdroj

Kód: NT-3011DSFP0 | Obvykle 3-4 týdny

Gigabit Ethernet media konvertor 10/100/1000M RJ45 na GE SFP slot, externí zdroj, MTU max. 9K

Kód: NT-3011SFP | Skladem

Gigabit Ethernet media konvertory firmy N-net konvertují metalické rozhraní 10/100/1000BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 1000Base-X (2x SFP slot). Konvertor podporuje dva módy, které se přepí ...

Kód: NT-G2100SFPv2 | Skladem

19" šasi pro konvertory N-net, 14 slotů, 2x AC napájecí zdroj

Kód: NT-R14-2-A | Obvykle 3-4 týdny

19" šasi pro konverzní karty N-net, 16 slotů, 2x AC napájecí zdroj

Kód: NT-R16D-2-A | Obvykle 3-4 týdny

Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na FE SM WDM 20km, jednovláknový, SC konektor, Tx: 1550nm/ Rx: 1310nm, externí zdroj

Kód: NT-S1100-20-TX1550nm | Skladem


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací