0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
HiOSO

HiOSO

HiOSO Technology Co. nabízí zejména cenově efektivní řešení pro FTTH. Např. Mini Fast Ethernet L2 switche s podporou funkcí VLAN, IGMP Snooping V1 V2, QoS, Rate Limiting, STP, managementu přes rozhraní telnet, SNMP a WEB (podpora Cisco Like příkazů).

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb Mutli-mode (MM) optický port s dosahem 2km (RX/TX 1300nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součást ...

Kód: FC650AM-SC | Skladem

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (RX/TX 1310nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součá ...

Kód: FC650AS20-SC | Obvykle 3 týdny


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací