Účastníci konference se ve středu 22.6.2022 seznámí s aktuálními produkty nabízenými pro aktivní a pasivní část datových sítí, novými telekomunikačními zařízeními, trendy v IoT i s moderními Sm(Art) službami pro samosprávy, domácí a business zákazníky.

Konference bude obohacena o názory odborníků na kybernetickou bezpečnost v telekomunikacích a různých oblastech IT a jejich aplikací v praxi.
 
V panelových diskusích vystoupí zástupci samospráv, širokopásmových streamingových služeb, globálních technologických lídrů, televizí a telekomunikačních asociací, kde se proberou horká témata posledních období.
 
Letošní konference se koná  v menším měřítku než předchozí ročníky. Program konference je pouze jednodenní a bude probíhat ve dvou sektorech - Business Hall bude je pojmanován tematicky  „(UM)ení nažívat“ a  Tech Hall „(UM)ení komunikovat“. Očekávaný počet návštěvníků je okolo 600 osob.
 
Doplňující informace a registraci na konferenci naleznete ZDE.

Společnost PROFIcomms je na letošní konferenci opět jedním ze stabilních partnerů a těšíme se na setkání s našimi zákazníky.