Letošní ročník se zaměří na novinky v oblasti stavebního práva po rekodifikaci, digitalizaci a digitální technickou mapu, blokování obsahu na internetu a novou regulaci svobody na internetu. Odpolední část programu se bude věnovat kyberbezpečnosti.


Na stánku PROFIcomms můžete s kolegy konzultovat,  co je nového v oblasti bezdrátových jednotek, switchů a routerů nebo možnosti naší podpory DR projektů včetně kompletního vyřešení dotací. 


Můžete si také v dopoledním programovém bloku přijít poslechnout přednášku našeho kolegy Romana Štemberka s názvem XGS-PON: Vykročte do budoucnosti konektivity s námi. Nastíní Vám novou éru poskytování internetu díky technologii XGS-PON a Výhody Vám popíše na příkladech již realizovaných úspěšných instalací.


Navíc Vám představíme našeho nového strategického partnera Genexis, se širokým portfoliem kvalitních koncových zákaznických jednotek CPE. Připojte se k nám a objevte, jak posunout váš podnik na špičku v oblasti internetových služeb.

 
Přijďte se nejen něco nového dozvědět ale také se pobavit na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě do Plzně. Jako sponzoři večerní barmanské show Vás v odpoledních hodinách zveme na míchaný nápoj zdarma!

 

Konference se koná v plzeňském Parkhotelu ve čtvrtek 21.9.2023, předpokládaný počet účastníků je 500 osob.

 

 

Navštivte náš stánek!
 

Bližší informace k registraci naleznete zde.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi.  

 

 

Tým PROFIcomms