Jedná se o další významný krok rozvoje našeho partnerství, vycházející z dlouhodobé předchozí spolupráce, mnoha realizovaných projektů a splněných výzev. Výsledkem je podpis smlouvy o rozšíření naší působnosti distribuce o další země Evropy - kromě České a Slovenské republiky tedy například o Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a další státy.
Na novou výzvu jsme připraveni a budeme poskytovat i našim novým partnerům nadstandardní  technickou, aplikační a obchodní podporu při návrhu či realizaci dalších projektů.
 
O TKH Security Solutions
 
Evropská společnost s komplexním řešením nejen pro kamerové systémy. Výhodou TKH Security Solutions je důsledné dodržování všech Evropských standardů a norem. Společnost klade velký důraz na vlastní výzkum a vývoj, jak v oblasti HW tak i SW a samozřejmostí je také profesionální technická podpora a rychlý servis.Společnost hledá aktivně příležitosti na trhu a zaměřuje se na řešení pro speciální aplikace a kritickou infrastrukturu (např. elektrárny, rozvodny, rafinerie, doprava, ochrana perimetru,…), kde je vyžadována maximální a dlouhodobá spolehlivost.