Zákaznická volba je hodnocení Implementačních partnerů Hillstone Networks na daném trhu firewallů, které zohledňují počet recenzí i celkové hodnocení uživatelů. Na základě zpětné vazby a hodnocení od našich koncových uživatelů, kteří si zakoupili, implementovali a šťastně používají naše produkty a služby, dosáhlo celkové hodnocení Hillstone 4,8 z 5.

 
„Trh s firewally je založen především z účelových zařízení pro zabezpečení podnikových sítí, i když stále důležitější jsou virtuální Appliance napříč veřejným a soukromým cloudem a silně virtualizovaná datová centra. Produkty na bezpečnostní trhu musí být schopny podporovat nasazení firewallu jak pro jeden podnik, ale také pro velká nebo komplexní nasazení. Mezi ně patří tradiční umístění do datových center, vzdělávacích zařízení, TELCO a ISP poskytovatelům, poboček,  firmy s víceúrovňovými demilitarizovanými zónami a stále častěji virtuální verze pro různá cloudová prostředí “ 
 
Jen díky Vám, naším partnerům, dokážeme konkurovat i známějším renomovaným značkám (SOPHOS, FORTINET, CISCO a dalším) a společně stále zdokonalovat bezpečnost jak v komerčním a veřejném sektoru, tak i u nás samotných.
 
Nyní je na trhu k dispozici nová série A inteligentních firewallů Hillstone, kerá může být díky příznivějším cenám, anti-spamu už u nejnižších modelů a vylepšené Next Generation funkcionalitě zajímavým želízkem v ohni mnoha výběrových řízení pro zabezpečení podniků a datových center.
 
Hillstone A-série je postavena na zcela novém výkonném hardwaru a firewally disponují snadnou rozšiřitelností např. v oblasti portů nebo SSD kapacity pro ukládání bezpečnostních analýz a logů:
 
 
 
 
Pro více informací nás kontaktujte:
 
Pavel Kabelka
Obchodní & produktový manažer
tel.: +420 548 210 406 kl. 260
mob.: +420 736 625 760
e-mail: kabelka@proficomms.cz