Školení jsou určena pro malou skupinu účastníků, aby se školící technici mohli lépe věnovat individuálním požadavkům. Cena se odvíjí od typu školení.

 

26.3.2019 Technické školení: Správa a konfigurace L2 switchů Edge-Core 

Na tomto školení budou vysvětleny základy konfigurace přes konzoli, principy L2 funkcí, protokoly STP, RSTP, zajištění kvality služeb QoS na L2. Každý z účastníků bude mít k dispozici switch ECS4210-28T pro praktické osvojení těchto funkcí. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on".

 

Kurz je určen středně pokročilým systémovým inženýrům či správcům sítě.

 

3.4.2019 Technické školení: Konfigurace kamer a NVR Kedacom 

Na školení budou vysvětleny základy konfigurace i pokročilá nastavení kamer a záznamníků Kedacom. Vše si účastník bude ihned schopen sám vyzkoušet na konkrétních modelech, které budou k dispozici po dobu školení. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on".

 

Kurz je určen technickým pracovníkům firem zabývajících se instalací IP kamerových systémů

 

9.4.2019 Technické školení: Správa a konfigurace L3 switchů Arris/Ruckus 

Na tomto školení budou vysvětleny základy konfigurace přes konzoli, principy L3 funkcí, protokoly STP, RSTP, zajištění kvality služeb QoS na L3. Každý z účastníků bude mít k dispozici switch Arris/Ruckus řady ICX pro praktické osvojení těchto funkcí. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on".

 

Kurz je určen středně pokročilým systémovým inženýrům či správcům sítě.

 

16.4.2019 Školení: Sitě FTTx a konfigurace GPON řešení Raisecom 

Na tomto školení budou vysvětleny základy sítí FTTx, rozdíly mezi systémy GPON a GEPON a praktické ukázky konfigurace GPON systému Raisecom.

 

Kurz je určen středně pokročilým systémovým inženýrům či správcům sítě.