Proto přidáváme do našeho portfolia prémiovou technologii zabezpečení koncových stanic SentinelOne - jako autonomní kybernetickou bezpečnost vytvořenou pro to, co je a co bude následovat. 
 
Mějte Nejlepší technologie ve své třídě
 
Singularity™ nastavuje standard moderních bezpečnostních platforem díky bezkonkurenčnímu přehledu o tom, co se děje v síti a také díky automatizaci a řízení na podnikové úrovni. Bohaté modely umělé inteligence umožňují každému koncovému bodu a cloudovému pracovišti autonomně předcházet hrozbám, odhalovat je a zotavovat se z nich v reálném čase.
 
Detailnější popis aplikací Singularity™, které jsou nabízeny ve 3 verzích:
 

Uznání a výsledky v oboru
 
Společnost SentinelOne je světovým lídrem na trhu podnikového zabezpečení. Za provedení a inovace ji ocenily autority jako Gartner, kde je trvale vedena v testování a hodnoceních prováděných firmami jako MITRE Engenuity a SE Labs.
 
Mezi uživatele zabezpečení SentinelOne patří společnosti jako Norwegian Airlines, Aston Martin, Q2, Autodesk, Hitachi, O´Neill, vládní instituce států USA, EA Sports a také již řada českých společností a institucí.
 

Měřitelná výkonnostní výhoda
 
Společnost SentinelOne usiluje o úspěch svých zákazníků, od malých IT obchodů až po přední podniky z žebříčku Fortune 10. Z naší ověřené 98% míry spokojenosti víme, že sympatie jsou vzájemné.
 
Týmy po celém světě důvěřují odborníkům SentinelOne na MDR a DFIR při blokování a odstraňování většiny z největších bezpečnostních narušení na světě. 
 
 
Pro více informací kontaktujte:
 
Pavel Kabelka
Telefon: +420 548 210 406 kl. 260
Mobil: +420 736 625 760
e-mail: kabelka@proficomms.cz