0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
UTC (GE - IFS)

UTC (GE - IFS)

Firma International Fiber Systems, Inc. (IFS) byla založena v roce 1986 a od počátku působila jako průkopník vláknové optické přenosové technologie. Postupně byla začleněna do koncernu General Electric a v roce 2010 sloučena s celosvětově působící společností UTC Fire & Security.

Sortiment společnosti disponuje širokou škálou analogových i digitálních prvků užívaných v CCTV dohledové a monitorovací technice, při výstavbě zabezpečovacích, protipožárních a přístupových systémů, v průmyslu a všude tam, kde je třeba zajistit konverzi elektrického rozhraní na multimodová nebo singlemodová optická vlákna.

Výrobní sortiment zahrnuje více jak 300 typů konvertorů pro heterogenní přenosy protisměrných toků video, audio či datových signálů a kontaktních stavů. Společnost nabízí produkty také se specializovanými rozhraními pro světové výrobce CCTV, řídící a zabezpečovací techniky jako jsou Ademco, Bosch, Cerberus, Cohu, CSI, Honeywell, Kalatel, Panasonic, Pelco, Sensormatic, Ultrak, Vicon, Videoalarm, Westinghouse a další.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Ing. Michal Šenk
Product manager
tel.: +420 548 210 406, mobil: +420 736 625 807
e-mail: senk@proficomms.cz

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací