0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
Ubiquoss

Ubiquoss

Korejský výrobce ubiQuoss je předním asijským výrobcem FTTH řešení. Nabídka produktových řad ubiQuoss zahrnuje všechny možné technologie přístupových sítí - PON FFTH OLT, ONU, ONT, L2/L3 switche, VDSL2 DSLAM, modemy a zákaznické jednotky CPE. Zákazníci z řad ISP tak mohou postavit celé řešení metropolitní nebo FTTH sítě na produktech ubiQuoss.

GPON ONT, 4x GE porty 10/100/1000 Base-T, 1x GPON port, bridge mode

Kód: C604G | Obvykle 3-4 týdny

GPON ONT, 1x GE port 10/100/1000 Base-T, 1x GPON port, bridge mode

Kód: C601B | Obvykle 3-4 týdny

GPON ONT, 4x GE porty 10/100/1000 Base-T, 1x RF, 1x GPON port, bridge mode

Kód: C604GR | Skladem

GPON ONT, 4x GE porty 10/100/1000 Base-T, 2x FXS VoIP RJ11, WiFi 802.11b/g/n, 1x GPON port, router mode

Kód: C604WGB | Obvykle 3-4 týdny

OLT 19" šasi 2U, 1x managament a uplink karta(2x10G SFP+ a 4x1G SFP), 2x GPON slot pro GPON karty PIU-8G, 1x ventilátor, 2x AC napájecí zdroj

Kód: U9016B | Obvykle 3-4 týdny

OLT 19" šasi 8U, 2x managament karta, 8x GPON slot pro GPON karty PIU-8G, 2x Uplink slot, 3x ventilátor, 2x AC napájecí zdroj

Kód: U9264H | Obvykle 3-4 týdny

GPON ONU SFP, 1x GE port 1000 Base-T, 1x GPON port (SC-APC), bridge mode

Kód: C601SFP_APC | Obvykle 3-4 týdny


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací