0 ks zboží za 0,00 

Transition Networks SSDTF1013-105: Konvertor E1 na MM 850nm, SC, 2km

T1/E1 Remotely Managed Stand-Alone Media Converters Twisted Pair (RJ-48) [1.5 km/.9 miles] to 850nm multimode (SC) [2 km/1.2 miles]

Transition Networks SSDTF1013-105: Konvertor E1 na MM 850nm, SC, 2km
výprodej
SSDTF1013-105Kód:
60 měsícůZáruka:
Obvykle 2-3 týdnyDostupnost:
908,79 Vaše cena bez DPH:
1 099,64 Vaše cena s DPH:
908,79 Koncová cena bez DPH:
ks

Parametry
2 kmDosah optického vlákna
SCOptický konektor
Stand-aloneMontáž
1x E1E1, E3 linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací