Rebranding produktových řad kamer Siqura je součástí pokračující integrace řešení Siqura do portfolia TKH Group. Ucelené řešení TKH Security Solutions tak nyní zahrnuje kamerové systémy včetně speciálních a odolných kamer, unikátní video management systém VDG Sense, síťové prvky a širokou škálu příslušenství.

 

 

 

 

 

V rámci procesu integrace skupina také opouští obchodní značku Grundig Security. Bezpečnostní kamery, příslušenství a softwarové řešení Grundig dostávají nový design a doplní produktové řady TKH Security Solutions pod novým označením. Původní produkty Grundig jsou i nadále plně kompatibilní s řešením TKH Security Solutions.

 

 

Distributorem TKH Security Solutions pro Českou republiku a Slovensko je společnost PROFIcomms s.r.o. „Našim zákazníkům teď můžeme nabídnout ucelené a spolehlivé projektové řešení bezpečnostních kamerových systémů od jednoho dodavatele a to včetně systémů pro kritickou infrastrukturu nebo pro dopravní aplikace.“ uvádí ředitel společnosti Doc. Ing. František Urban, CSc.

 

Odkazy na další informace:

 

Informace ke sloučení TKH (PDF, CZ)

Otázky a odpovědi ke sloučení TKH / Grundig (PDF, EN)

Katalog kamer TKH Security 2017 (PDF, EN)

 

Product manager:

Mgr. Leo Čermák

Telefon: +420 548 210 406 kl. 291

Mobil: +420 736 625 791

E-mail: cermak@proficomms.cz