Videosenzor KED-PC4 umožňuje sledování počtu osob v místnosti, obchodě či areálu. Po nadefinování maximální možné kapacity, mohou být před vstupem osoby na monitoru informovány, zda mají vstup volný nebo musí počkat, než jiná osoba sledovaný prostor opustí.
 
Jedná se o velmi malé a kompaktní zařízení, které se snadno nainstaluje nad vchod či dveře do sledované oblasti. Následně je již možné spustit přesné a automatické počítání procházejících osob v obou směrech. Na výstupu můžete sledovat nejen aktuální počet osob uvnitř sledovaného prostoru, ale také statistiky o počtu procházejících osob v různých časových obdbobích. Integrovaná analýza zajišťuje také odfiltrování nechtěných předmětů jako jsou zavazadla či nákupní vozíky.
 
Senzor pro přesné počítání osob navíc spolupracuje s inteligentními AI NVR záznamníky KEDACOM. K jednomu záznamníku může být připojeno více těchto počítadel. Dohromady tak mohou vytvořit jednu rozsáhlejší oblast, uvnitř které dochází k počítaní osob (budova, obchod, obchodní centrum, sportoviště, divadla, koncertní sály, ...). Např. 32-kanálový AI NVR záznamník umožňuje připojit až 32 čidel a současně až 32 kamer. Tyto senzory navíc neubírají kanálové pozice pro kamery, takže NVR záznamník může být nadále plně využit i pro klasický videozáznam.
 
 
Videoukázka využití i s informačním panelem pro příchozí: Ukázka webového rozhraní:
KEDACOM KED-PC4 senzor na počítání osob
 

Datasheet KSCA120-ANW-TFC (05,MB, PDF)

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

 

Ing. Michal Šenk

Product manager
tel.: +420 548 210 406
mobil: +420 736 625 807