0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
SALTEK

SALTEK

 

 

 

Moderní přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Nabízí komplexní sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran typu 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 a přepěťových ochran pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Výrobky SALTEK® zajišťují ochranu před atmosférickým i technologickým přepětím a tím přinášejí bezpečnost a bezproblémový chod technologií, strojů a spotřebičů v průmyslu, dopravě, telekomunikacích, datových centrech, kancelářských budovách i v běžných domácnostech.

 

 

Společnost SALTEK byla založena v roce 1995. Sídlo firmy, vedení, výroba, odbyt a vývojová konstrukce jsou v Ústí nad Labem. Od svého vzniku SALTEK dosahoval velmi dobrých výsledků a vysokých meziročních nárůstů obratu a záhy se stal lídrem českého trhu. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků. Pro vývoj produktů jsou používány nejmodernější materiály, konstrukční postupy, technologie a měřicí metody. Vývojová konstrukce a laboratoř jsou vybaveny unikátními přístroji a technologiemi.

 

SALTEK s.r.o. krátce po svém vzniku zavedl a následně certifikoval systém řízení podle mezinárodních standardů. Jako první byl v roce 1998 zaveden systém řízení jakosti. Od roku 2005 má společnost SALTEK s.r.o. zavedený a pravidelně prověřovaný integrovaný systém řízení, který se skládá ze systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, systému řízení ochrany životního prostředí podle ČSN EN ISO 14001 a systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001. Společnost je certifikována auditory TÜV NORD Czech, s.r.o., který je členem skupiny TÜV NORD Gruppe.

 

SALTEK si dlouhodobě udržuje vedoucí postavení na trhu přepěťových ochran v České republice a solidní postavení v Evropě.

 

SALTEK pořádá pravidelná školení pro projektanty, investory a dodavatelské firmy, na kterých prezentuje nejen své výrobky, ale i nové trendy v oboru ochrany před přepětím. Na školení seznamuje svoje partnery a zákazníky se sortimentem přepěťových ochran, se správným způsobem jejich projektování, montáží a užitím. Ve smyslu myšlenky „Jsme Vám blíž“ jsou školení pořádána po celém Česku a Slovensku. Absolventi školení dostávají jeden bod v systému hodnocení ČKAIT.

 

Společnost SALTEK se prezentuje na odborných výstavách v ČR i v zahraničí. Tradiční je účast na nejvýznamnější české elektrotechnické výstavě AMPER, stejně tak na odborném veletrhu ELOSYS. SALTEK od roku 2000 vystavuje i na mezinárodních výstavách Light & Building ve Frankfurtu nad Mohanem a na Hannover Messe v Hannoveru.

 

SALTEK® kompexní řešení ochrany před přepětím pro nejrůznější aplikace.

 

  • ► Průmysl
  • ► Budovy rezidenční i komerční
  • ► Fotovoltaické systémy
  • ► Antény a vysílače
  • ► Datová centra
  • ► Elektromobilita
  • ► Kolejová doprava
  • ► LED svítidla
  • ► Produktovody
  • ► Úložiště

 

Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.saltek.cz

 

Produckt manager:

Pavel Kabelka
tel.: +420 548 210 406 kl. 260
mob.: +420 736 625 760
e-mail: kabelka@proficomms.cz
Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací