16.3.2021   Webinář: Kamerové systémy KEDACOM

Na webináři budou účastníci seznámení se značkou KEDACOM. Kdo a co znamená KEDACOM, čím se zabývá a v čem je tato značka dobrá. Jaké má toto řešení výhody a jaké nové příležitosti může přinést např. v oblasti ISP..
 
Kurz je určen středně pokročilým systémovým inženýrům či správcům sítě.
 
 
 
 

23.3.2021   Webinář: Výhody nové řady kamer KEDACOM

Na webináři budou účastníci seznámení s možností získat do svého portfolia novou řadu kamer KEDACOM. Nové 5Mpx a 8Mpx kamery nabízejí ještě lepší vlastnosti, funkce a integrované videoanalýzy (detekce osob a vozidel) za dech beroucí ceny.
 
Webinář je určen pro instalační firmy kamerových systémů, resellery a poskytovatele internetu - ISP, kteří se chtějí seznámit se zajímavými produkty a novými příležitostmi v oblasti dohledových řešení.
 
 
 
 

25.3.2021   Webinář: Čtyři nové pilíře firewallů, které vám zjednoduší život - představení Hillstone A-series

Na webináři se dovíte novinky v oblasti síťové bezpečnosti a předpověď vývoje v letošním roce. Dále se zaměříme na vlastnosti nové A-serie firewallů Hillstone  - například jak vám podpora Anti-spamu dopomůže k vyšší úspěšnosti ve výběrových řízeních a další novinky.
 
Webinář je určen zejména pro IT manažery, systémové integrátory a síťové specialisty, kterých se týká zabezpečení podnikových sítí či datových center. 
 
 
 
 

8.4.2021   Webinář: Odolné síťové jednotky Planet Networks

Řada zákazníků již u nás dlouhodobě nakupuje průmyslové jednotky Comnet a Microsens. Nyní představujeme novinku v portfoliu Planet Networks, které díky kvalitnímu provedení, důrazem na bezpečnost a doživotní záruce svých produktů vhodně doplňuje další oblasti využítí nejen do provozů s vysokou prašností či teplotní náročností, ale také např. do prostředků MHD nebo tam, kde je nutné propojit síťovou infrastrukturu s dohledovými systémy.
 
Kurz je určen podnikovým správcům sítě, IT manažerům a systémovým integrátorům.