0 ks zboží za 0,- 

Raisecom RCMS2902-240LFE-BL-SS35: Multiplexer - převodník 8x E1 + 100Mb Ethernet na optiku SM Single Fiber TX 1550nm / RX 1310nm, 15-100km

Module, 2-slot wide, 8 E1 (120 Ohm balanced, 1 RJ45 for 2 E1) + 1 10/100 Ethernet (wire speed, RJ45) over fiber (single mode, single-strand, 1550nm Tx, 1490nm Rx, 15~100km), SNMP managed in RC002 series chassis

Raisecom RCMS2902-240LFE-BL-SS35: Multiplexer - převodník 8x E1 + 100Mb Ethernet na optiku SM Single Fiber TX 1550nm / RX 1310nm, 15-100km
RCMS2902-240LFE-BL-SS35Kód:

Raisecom

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 4-6 týdnůDostupnost:

Parametry
100 kmDosah optického vlákna
Single-mode simplex (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
Do šasiMontáž
0Video kanály
0Sériové linky
1x Fast EthernetEthernet linky
8x E1E1, E3 linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací