0 ks zboží za 0,- 

Raisecom RCMS2802-30FE-BL-SS13: Multiplexer - převodník 1x E1 + 10/100M Ethernet na optiku SM Single Fiber, TX 1310nm / RX 1550nm, 25km

Module, multi-service fiber optic multiplexer, 1 E1(120 Ohm balanced, RJ45) + 1 10/100Mbps Ethernet (RJ45) over fiber (single mode, single-strand, 1310nm Tx, 1550nm Rx, 0~25km), SNMP managed in RC002 series chassis

Raisecom RCMS2802-30FE-BL-SS13: Multiplexer - převodník 1x E1 + 10/100M Ethernet na optiku SM Single Fiber, TX 1310nm / RX 1550nm, 25km
RCMS2802-30FE-BL-SS13Kód:

Raisecom

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 3-4 týdnyDostupnost:

Parametry
25 kmDosah optického vlákna
Single-mode simplex (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
Do šasiMontáž
0Video kanály
0Sériové linky
1x Fast EthernetEthernet linky
1x E1E1, E3 linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací