0 ks zboží za 0,- 

Raisecom RCMS2802-240LGE-BL-SS25: Multiplexer - převodník 8x E1 + Gigabit Ethernet na optiku SM Single Fiber, TX 1550nm / RX 1490nm, 10-60km

Module, 2-slot wide, multi-service fiber optic multiplexer, 8 E1 (120 Ohm balanced, 1 RJ45 for 2 E1) + 1 1000Mbps Ethernet over fiber (single-mode, single-strand, 1550nm Tx, 1490nm Rx, 10~60km), SNMP managed in RC002 series chassis

Raisecom RCMS2802-240LGE-BL-SS25: Multiplexer - převodník 8x E1 + Gigabit Ethernet na optiku SM Single Fiber, TX 1550nm / RX 1490nm, 10-60km
výprodej
RCMS2802-240LGE-BL-SS25Kód:

Raisecom

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Parametry
60 kmDosah optického vlákna
Single-mode simplex (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
Do šasiMontáž
0Video kanály
0Sériové linky
1x Gigabit EthernetEthernet linky
8x E1E1, E3 linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací