0 ks zboží za 0,- 

Raisecom ISCOM HT803G: Koncová GPON ONT jednotka

Optical Network Terminal of GPON system, provides 1xGPON interface for uplink, 4x10/100/1000 AutoMDI/MDIX RJ45 port

Raisecom ISCOM HT803G: Koncová GPON ONT jednotka
novinka
ISCOM HT803GKód:

Raisecom

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Zákaznická GPON ONT jednotka, L2, 4x 10/100/1000 RJ45 LAN

Zákaznická GEPON ONT jednotka HT803G je osazena jedním optickým GEPON portem (SM, Single Fiber, TX 1310nm/ RX 1490nm) pro připojení do optické sítě a čtyřmi metalickými LAN porty 10/100/1000Base-TX (RJ-45) pro připojení koncových zařízení (např. PC, IP Set-top-box apod.). Jednotka HT803G pracuje na L2 vrstvě (switch/bridge) a je určená především pro domácnosti a malé kanceláře (SOHO).

Specifikace:

  • 1x GEPON port, 1000Base-PX20+ (SC/PC, 20km, 2.488Gbit/s downstream 1.244Gbps upstream)
  • Max. split ratio: 1:128
  • 4x 10/100/1000M RJ-45 Ethernet ports
  • Management z OLT
  • Napájení: externí AC-DC adaptér
  • Spotřeba: <4.8W
  • Rozměry: 172 x 34 x 125 mm
  • Hmotnost: 600g
  • Provozní podmínky: teplota 0°C ~ 40°C, rel. vlhkost 10~95% nekondenzující
  • Skladovací podmínky: teplota -40°C ~ 70°C, rel. vlhkost 5~95% nekondenzující

 

Parametry
12V DCNapájení
GPONWAN / Uplink port
Bez WiFiWiFi
4x 10/100/1000M RJ-45LAN porty
Bez USBUSB
L2Funkce
Bez VoIPVoIP
Bez CATVCATV

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací