0 ks zboží za 0,- 

Raisecom ISCOM HT803: Koncová GEPON ONU jednotka

Optical Network Unit of GEPON system, provides 4*10/100Base T interface and 1*PON interface for uplink, external 12V power supply adapter.

Raisecom ISCOM HT803: Koncová GEPON ONU jednotka
GEPON Raisecom ISCOM HT803 side
GEPON Raisecom ISCOM HT803 back
ISCOM HT803Kód:

Raisecom

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
Obvykle 3-4 týdnyDostupnost:

Zákaznická GEPON ONU jednotka, L2, 4x 10/100M RJ45 LAN

Zákaznická GEPON ONU jednotka HT803 je osazena jedním optickým GEPON portem (SM, Single Fiber, TX 1310nm/ RX 1490nm) pro připojení do optické sítě a čtyřmi metalickými LAN porty 10/100Base-TX (RJ-45) pro připojení koncových zařízení (např. PC, IP Set-top-box apod.). Jednotka HT803 pracuje na L2 vrstvě (switch/bridge) a je určená především pro domácnosti a malé kanceláře (SOHO).

Specifikace:

  • 1x GEPON port, 1000Base-PX20+ (SC/PC, TX 1490nm / RX 1310nm, 20km, 1.25Gbps Symmetric)
  • Max. split ratio: 1:64
  • 4x 10/100M RJ-45 Ethernet ports,
  • 2x RJ-11 VoIP FXS POTS ports
  • Napájení: externí AC-DC adaptér
  • Spotřeba: <10W
  • Rozměry: 220 x 38 x 172 mm
  • Hmotnost: 600g
  • Provozní podmínky: teplota 0°C ~ 40°C, rel. vlhkost 10~95% nekondenzující
  • Skladovací podmínky: teplota -40°C ~ 70°C, rel. vlhkost 5~95% nekondenzující

Funkce:

  • Forwarding mode: Store and Forward
  • Max. frame size: 1518, 1596 Bytes
  • Security: Bi-directional AES-128 encryption, triple churning
  • ARP - support ARP protocol
  • Broadcast Storm Control
  • Flow Control IEEE 802.3x in full duplex, back pressure in half-duplex
  • Port mirror based on ingress and egress per port
  • RSTP (Rapid Spanning Tree)
  • Loop back detection for avoiding storms caused
  • 1K MAC address table capacity
  • VLANs: IEEE 802.1q 4094 VLAN IT, range 1-4094, VLAN Transparent, tag, Trunk, Translation mode setting
  • VLAN stacking (Q-in-Q)
  • Port rate limitation - support upstream SLA, upgradable dynamic DBA algorithm, Rate-limiting on Ethernet and PON interface
  • QoS - up to 4 output queues, priority schemes: Strict Priority (SP), WRR, hybrid (SP+WRR)
  • ACL - support L2 - L4 packet filtering, classify and attemper
  • Port isolation (enable/disable communication between Ethernet ports)
  • DHCP Snooping
  • PPPoE Relay, PPPoE Agent
  • Multicast - IGMP Snoooping v1/v2/v3, Transparent, Multicast table capacity: 128

 

Management:

  • Local management through console port
  • Remote management through SNMP (v1/v2/v3) and Telnet
  • Optional Raisecom NMS platform NView
  • IEEE802.3 standard OAM, extended 802.3ah OAM
  • Remotely managed by OLT
Parametry
230V AC, 12V DCNapájení
GEPONWAN / Uplink port
Bez WiFiWiFi
4x 10/100M RJ-45LAN porty
Bez USBUSB
L2Funkce
Bez VoIPVoIP
Bez CATVCATV

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací