MX204 představuje univerzální routovací platformu připravenou pro SDN a cloud, která nabízí zákazníkům velmi vysokou hustotu a propustnost v zařízení optimalizovaném z hlediska požadavků na prostor a napájení. Jeho optimální využití je u Edge a metro Ethernet sítí poskytovatelů služeb, mobilních, webových operátorů a MSO. Juniper MX204 nabízí 400 Gbps propustnost společně s podporou 10GbE, 40GbE a 100GbE rozhraní. Vše v 1U.

 

Full BGP Router disponuje 8x 10G SFP+ hlavními porty a 4x 100G QSFP28 uplink porty. Každý ze 4x 100G uplink portů lze individuálně konfigurovat, podle potřeby přepnout do rychlosti 40 G nebo lze každý z nich pomocí break-out kabelů rozplést na 4x 10G porty. Celkově pak dokáže univerzální router MX204 nabídnout až 24x 10G portů.

 

Juniper MX204 využíváme díky podpoře JFlow jako výhodné řešení pro Data Retention projekty. PROFIcomms s.r.o. pomáhá ISP poskytovatelům ZDARMA se zpracováním Data retention projektů, založených právě na technologiích Flowmon a Juniper. Poskytuje konzultace a poradenství, aby žádost o refundaci vyhovovala všem legislativním požadavkům a obsahovala všechny potřebné náležitosti a mohla být úspěšně schválena. Po úspěšném schválení žádosti PROFIcomms zajišťuje i následnou konfiguraci obou systémů tak, aby splňovaly požadavky legislativy. Samozřejmostí je i poprodejní technická podpora na oba systémy, jelikož PROFIcomms je autorizovaný a certifikovaný partner jak řešení Flowmon Networks, tak i Juniper Networks.


Chystaná změna na konec léta u licencování u tohoto routeru sice nesníží jeho výborné parametry ani spolehlivost, ale bude pro investora bohužel cenově o něco méně výhodná. Doporučujeme tedy při zvažování upgradu sítě, využít naší PROMO akční nabídky na tento nejprodávanější 1U Full BGP router. 


Pro více informací nás kontaktujte:
 
 
Ing. et Ing. Petr Dorociak
Product & Sales manager
Telefon: +420 548 210 406 kl. 264
 
Mobil: +420 736 625 864
E-mail: dorociak@proficomms.cz