Zveme Vás na další ročník úspěšné  CCTV & NETWORKING ROADSHOW - tentokrát s možností zrelaxovat duši i tělo v prostorách stylových wellness  center.

 


Nejen, že si užijete relaxaci, ale navíc se něco dozvíte o kamerových novinkách a akcích v dopolední prezentační části. Můžete si osobně promluvit u dobrého jídla s našimi odborníky o tom, co Vás v rámci CCTV řešení zajímá, s jakými komplikacemi se potkáváte a jak Vám my můžeme pomoci. Navíc můžete vyhrát i nejednu zajímavou cenu.

 

CCTV & NETWORKING ROADSHOW je určena zejména pro systémové integrátory, projektanty a instalační firmy v oblasti kamerových systémů, bezpečnostních a síťových technologií.

 

 

Proč navštívit naše CCTV & NETWORKING ROADSHOW?

 

  • Zajímají Vás nejnovější trendy v oblasti kamerových a síťových technologií?
  • Bojujete často s konkurencí známých značek?
  • Hledáte spolehlivé řešení pro velké projekty i menší instalace?
  • Zajímá Vás pokrok umělé inteligence v kamerových systémech?
  • Hledáte ekvivalent proti levným výrobcům?
  • Víte jaké výhody nabízejí méně známé, ale kvalitní značky?

 

V rámci CCTV & NETWORKING ROADSHOW získáte odpovědi na Všechny předchozí otázky a nastíníme Vám praktická řešení CCTV systémů, postavených na produktech z našeho portfolia. Také Vám ukážeme možnosti, jak konkurovat levným i zavedeným značkám a jak vybudovat profesionální řešení CCTV od kamer, přes speciální záznamová řešení až po termokamery. Na jednotlivých seminářích budete moci vidět praktické ukázky kamerových technologií.

 
Na roadshow obdržíte praktický dárek a v průběhu závěrečného bloku budete mít možnost vyhrát skvělé tekuté ceny.
 
Semináře jsou zdarma pro systémové integrátory, projektanty a instalační firmy v oblasti kamerových systémů, bezpečnostních a síťových technologií.  Vzhledem k omezené kapacitě je v kompetenci organizátora akce schvalovat individuálně každou registraci.
 
 
Více informací a registrace na našich stránkách:
 

 

 

Mediální partner: