Pro velký zájem jsme vypsali nové termíny školení, určené zejména pro systémové inženýry či správce sítě:

 

9.10.2018 - Technické školení: Správa a konfigurace L2 switchů Edge-Core

 

Na tomto školení budou vysvětleny základy konfigurace přes konzoli, principy L2 funkcí, protokoly STP, RSTP, zajištění kvality služeb QoS na L2 a seznámení s technologií Bare Metal. Každý z účastníků bude mít k dispozici switch ECS4210-28T pro praktické osvojení těchto funkcí. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on".

 

25.10.2018 - Technické školení: Konfigurace kamer a NVR Kedacom
 

Na školení budou vysvětleny základy konfigurace i pokročilá nastavení kamer a záznamníků Kedacom. Vše si účastník bude ihned schopen sám vyzkoušet na konkrétních modelech, které budou k dispozici po dobu školení. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on". Školení je určeno pouze pro zákazníky společnosti PROFIcomms s.r.o. a je zdarma! 

 

31.10.2018 - Technické školení: Správa a konfigurace L3 switchů Arris/Ruckus
 

Na tomto školení budou vysvětleny základy konfigurace přes konzoli, principy L3 funkcí, protokoly STP, RSTP, zajištění kvality služeb QoS na L3. Každý z účastníků bude mít k dispozici switch Arris/Ruckus řady ICX pro praktické osvojení těchto funkcí. Jedná se o praktický kurz typu "hands-on".

 

20.11.2018 - Obchodně technické školení: Sitě FTTx a konfigurace GPON řešení Raisecom 
 

Na tomto školení budou vysvětleny základy sítí FTTx, rozdíly mezi systémy GPON a GEPON a praktické ukázky konfigurace GPON systému Raisecom. Školení je určeno pouze pro zákazníky společnosti PROFIcomms s.r.o. a je zdarma! 

 

Všechna školení zahrnují občerstvení a školicí materiály.
 

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE