Ústřední autobusové nádraží Brno - Zvonařka změnila nejenom svůj vzhled ke krásnějšímu, ale zkvalitnila také své vnitřní vybavení pro lepší potěšení cestujících z připojení k internetu. Síťová infrastruktura a konektivita venkovních informačních panelů, kamer a dalších technologií je založena plně na odolných prvcích Planet, včetně centrálního managementu.
 

Pokud také řešíte dodávku síťových technologií pro zákazníky s náročnějšími provozními podmínkami a rádi byste jim dodali spolehlivé a cenově přijatelné řešení, pomůžeme Vám právě s produkty výrobce Planet Networks. V portfoliu naleznete například L3 průmyslové switche, L2 průmyslové switche, konvertory a klasické rozvaděčové průmyslové switche.  

 

Některá prostředí jsou pro provozování elektroniky extrémě náročná. V mlékárně může být vysoká vlhkost, v kotelně teplo a ve dřevařském závodě vysoká prašnost. Zde si s běžnými síťovými produkty nevystačíme a je potřeba vybírat jednotky v zodolněném neboli průmyslovém provedení. Tyto jednotky disponují typicky širokým teplotním rozsahem ve kterém zařízení umí spolehlivě pracovat, kvalitními materiály, certifikací IP a prodlouženou zárukou výrobce.
 
Produkty Planet Networks jsou ideální také pro propojení digitálních sítí s fyzickým ovládáním nejrůznějších zařízení. Media konverory s reléovými vstupy a výstupy umožňují ovládat světla, sirény, brány a přijímat alarmy z kamerových systémů. a vše propojit na SCADA systémy skrze protokol Modbus TCP. Jednotky se sériovými sběrnicemi, které přes ethernet předávají informace umožňují zase centralizovaně ovládat a řídit výrobní stroje.
 
Produkty Planet Networks vynikají svým kvalitním HW zpracováním, které je u některých modelů podpořeno certifikací IP67. Můj kolega z technické sekce pronesl „Sám jsem byl překvapený, jak kvalitní a robustní je tento box ve své cenové kategorii.“ Na produkty navíc získáváte pětiletou záruku. Všechna zařízení od Planet Networks je možné řídit softwarovým centrálním managementem. Vše pohodlně z jednoho místa. Ve vývoji je také Cloud management platforma, která postupně rozšiřuje počet podporovaných modelů.
 
V neposlední řadě k produktům Planet získáváte příjemnou a rychlou podporu od výrobce i distributora, což Vám ušetří spoustu času a starostí. 
 
Více informací:
 
Bc. Břetislav Sobek
Produktový & obchodní manažer
Mobil: +420 736 625 911
e-mail: sobek@proficomms.cz