Tento kompaktní Next Generation Firewall s pokročilou ochranou sítě je nejnovějším přírůstkem v produktové řadě A společnosti Hillstone. A200 využívá nejnovější software StoneOS, který poskytuje detekci a ochranu v reálném čase proti síťovým útokům, jako jsou DDoS, malware, ransomware a další. Od statičtějšího IPS až po inteligentní Botnet, máte k dispozici unifikovaný modul pro detekci a analýzu hrozeb kompatibilní s IPv6.

Hillstone A200 NGFW je dodáván s 5 pevnými porty Gigabit-Ethernet a 4 GB integrovaného úložiště. Díky kompaktnímu designu je A200 cenově výhodným řešením ochrany perimetru pro malé a střední podniky a ideálním řešením SD-WAN pro pobočky. A200 NGFW přináší stejnou uživatelskou přívětivostt jako ostatní modely produktové řady A. Díky inteligentním operacím, bohatým funkcím v oblasti bezpečnostního auditu, logování a přehlednému monitorování sítě je implementace A200 NGFW jednoduchá a praktická.

V dnešním světě zaměřeném na kybernetické hrozby Vás firewally Hillstone nenechají bezbranné. Pomůžeme Vám zabezpečit Vaši síť tak, abyste v dnešní, neustále se měnící digitální době, byli maximálně chráněni. Proto neváhejte a kontaktujte nás:

 

 

Pavel Kabelka
Obchodní & produktový manažer
tel.: +420 548 210 406 kl. 260
mob: +420 736 625 760
e-mail: kabelka@proficomms.cz