Nové kamery KEDACOM řady IPC2241-FNW doplňují nabídku o kamery s možností bezdrátového připojení do lokální sítě pomocí technologie Wi-Fi. Díky tomu je možná instalace kamer i na taková místa, kam není standardně možné dodat kabeláž a využít běžné IP kamery. Navíc mají i certifikaci EN-50155 a jsou tedy vhodné i pro instalaci do vozidel (včetně drážních vozidel).
 
Kamery KEDACOM se senzorem 1/2.8" CMOS a full HD rozlišení poskytují obraz s velmi kvalitními detaily. Díky funkci "Starlight" a velmi citlivému snímači umožňuje zobrazení barevného obrazu i za velmi nízkých světelných podmínek (citlivost 0,002lux). Tato modelová řada podporuje moderní video kodek H.265. Pro případ nedostatečných světelných podmínek jsou kamery vybaveny integrovaným IR přísvitem (dosvit 15 až 30m), díky kterému může poskytovat kvalitní obraz i v noci. Tato modelová řada nabízí kamery s fixním objektivem a lze si vybrat vhodný objektiv pro každou aplikaci - 2.8mm, 3.6mm, 6mm nebo 8mm.
 
Vhodné jsou také pro kritické aplikace, neboť nabízí stupeň mechanické odolnosti IK10+ (antivandal provedení), stupeň krytí IP67 a široký rozsah provozních teplot (-40°C až 70°C). 
 
Navíc jsou vybaveny inteligentní video analýzou integrovanou přímo v kameře (např. virtuální plot, vstup do zóny nebo opuštění zóny, ztráta viditelnosti, detekce pohybu, ...)
 
Inteligentní video analýza umožňuje analyzovat snímky přímo v kameře a dále posílat jen informace o alarmech, případně metadata. Inteligentní funkce v kameře dělají z kamerového systému sofistikovanější řešení a přináší uživatelům daleko více výhod. Kamerový systém je pak více automatizován a umožňuje tak rychlejší reakci na nastalé události.
 
Kamery podporují PoE napájení, ukládání na SD kartu (funkce, více současných streamů, WDR, HLC, 3D redukci šumu a navíc plně podporují standard ONVIF (Profile S, Profile G) pro snadnou integraci do VMS systémů.
 
Důležité vlastnosti:
 
  • 2 Megapixel, snímač 1/2.8" CMOS 
  • Zorné pole 36,8° až 101,2° (dle zvoleného objektivu)
  • funkce STARLIGHT (vysoce citlivý snímač - 0.002lux)
  • Integrovaný LED přísvit
  • Podpora standardu ONVIF pro maximální kompatibilitu s běžnými VMS
  • Robustní antivandal provedení vhodné i pro venkovní použití (IK10+)
  • certifikace EN50155 pro instalaci do vozidel
  • Napájení PoE nebo 12V DC
 
KEDACOM se využil nejnovějších IP technologií k vytvoření produktů s působivou funkčností a kvalitou. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému prostředí, a to i velmi náročnému díky vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Zároveň splňují všechny současné požadavky dohledu v kombinaci s možnou integrací a kompatibilitou do dalších systémů.
 
 
Více informací:
 
Ing. Michal Šenk
Mobil: +420 736 625 807
Telefon: +420 548 210 406 kl. 207
E-mail: senk@proficomms.cz