Jedná se o nové modely Hillstone A2700 a A2800 z produktové řady "A" Next Generation firewallů, která je postavena na zcela nové architektuře, charakteristické vysokým výkonem, rozšiřitelností a zejména pokročiou ochranou i detekcí síťových hrozeb.
 
Oba modely mají přední a zadní ventilaci pro řízení tepla, síťová rozhraní se zabezpečením aplikační vrstvy pro ochranu před hrozbami a volitelné velké úložné moduly pro rozšíření. Díky těmto schopnostem jsou modely vhodné pro poskytování komplexní ochrany pro podnikové sítě, ISP poskytovatele i datová centra.
 
Nové modely najdete na našem e-shopu:
 
 
Parametry jednotek:
 
  • Velká nabídka vstupních a výstupních portů (2 × SFP+, 8 × SFP, 8 × GE), umožňujících využití jednotky i jako router/switch 
  • Propustnost firewallu 10 Gb/s (A2700) nebo 16 Gb/s(A2800) 
  • Komplexní ochrana před hrozbami: oba modely sdílejí rozsáhlou sadu bezpečnostních funkcí, které umožňují pokročilou ochranu před hrozbami pro známý i neznámý malware. Jedná se např. o funkce Filtrování URL, Anti-Spam, Anti- Virus, Prevence narušení, IP Reputace, Cloud Sandbox, Prevence botnetu C2 a další.
  • Vysoký hardwarový výkon s pokročilým designem -  hardwarový dešifrovací modul SSL zvyšuje účinnost dešifrování SSL více než 2,5x.
  • Rozšiřitelnost - vestavěný velkokapacitní úložný prostor umožňuje flexibilní rozšíření místního úložiště podle potřeby 
 
Všechny Firewally máme v dostatečném počtu na našem externím skladě a proto neváhejte a kontaktujte nás:
 
 
Pavel Kabelka
 
Obchodní & produktový manažer
 
tel.: +420 548 210 406 kl. 260
 
mob: +420 736 625 760
 
e-mail: kabelka@proficomms.cz