Bezpečnostní monitory mají ve světě videodohledu klíčovou roli. Jsou navrženy pro nepřetržitý provoz 24/7 a nabízejí optimální ochranu a výkon v náročných bezpečnostních prostředích. Displeje AG Neovo překračují tradiční očekávání a otevírají nové možnosti v různých prostředích, od řídicích místností až po veřejné prostory. Jsou optimalizovány pro specifické potřeby každého prostředí a zdůrazňují inovace a jedinečnost v oblasti technologie tvrzeného skla a funkčního designu.
 

Co si vlastně představit pod pojmem bezpečnostní monitor?

Bezpečnostním nebo také dohledovým (CCTV) monitorem, je monitor optimalizovaný pro zobrazenít živého přenosu či videozáznamu z bezpečnostních kamer nebo kamerových systémů prostřednictvím připojení k zařízení NVR nebo video management systému (VMS, např. VDG Sense). Díky vysokému výkonu, dlouhodobé spolehlivosti a flexibilnímu připojení bezpečnostní monitor lépe vyhovuje různorodým požadavkům jakéhokoli prostředí videodohledu.

 

PROČ JSOU MONITORY AG NEOVO IDEÁLNÍ PRO KAMEROVÉ SYSTÉMY?

Společnost AG Neovo nabízí široký výběr monitorů pro kamerové systémy v řídicích místnostech, které splňují vysoké výkonnostní standardy. Profesionálové tak mohou vybrat monitor přesně podle svých potřeb a okolností.

 

 

 

 
Výhody nové řady AG Neovo monitorů:
 
  • Monitory jsou spolehlivé a navržené pro nepřetržitý a dlouhodobý provoz 24/7
  • Optické sklo NeoV™ chrání monitor před poškrábáním, prachem a vodou
  • Využívají technologii Anti-Burn-in k prevenci vypalování LCD panelu
  • AG Neovo monitory jsou flexibilní a ideální pro různá profesionální prostředí
  • Snadno připojitelné k různým zařízením
  • Nabízejí flexibilní možnosti montáže

 

NAVRŽEN PRO NEPŘETRŽITÝ PROVOZ 24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU

Monitory pro dlouhodobou spolehlivost a nepřetržitý provoz 24/7. Navíc využívá technologii Anti-Burn-in, která zabraňuje vypalování LCD a prodlužuje životnost panelu LCD. Některé řady také obsahují kovové pouzdro, které zvyšuje účinnost systému chlazení tím, že zlepšuje rozptyl tepla, a zajišťuje tak optimální výkon v kritických bezpečnostních prostředích.

 

OPTICKÉ SKLO NEOV™

Toto ve své třídě nejlepší tvrzené optické sklo je speciálně vyvinuto a zabudováno do vrchní vrstvy LCD monitoru, aby jej chránilo před poškrábáním, prachem a vodou a usnadňovalo jeho čištění.

 

TECHNOLOGIE ANTI-BURN-IN™

V monitoru je zabudována patentovaná technologie, která se vypořádává s efektem "vypalování" LCD panelu, známým jako " duchové", a zajišťuje tak trvalý a jasný obraz po dlouhou dobu používání.

 

AG NEOVO WAY

Displeje AG Neovo mění tradiční představy o tom, co je monitor a co dokáže.


NEJLEPŠÍ OCHRANA SKLA VE SVÉ TŘÍDĚ
Vedoucí postavení společnosti AG Neovo v oblasti technologie tvrzeného skla dokládá schopnost společnosti přinášet na trh cenné inovace. Patentované optické sklo NeoV™ společnosti AG Neovo, které bylo navrženo speciálně pro řešení problémů v prostředí s více uživateli a ve veřejném prostředí, se stalo nejspolehlivější ochranou tvrzeného skla, která je dnes k dispozici. Sklo NeoV™ optické sklo, které se objevuje v celé řadě sérií monitorů určených pro specifická prostředí, poskytuje profesionálům jistotu při nasazování monitorů do veřejného prostoru.
 

NAD RÁMEC OBYČEJNÝCH MONITORŮ
Monitory AG Neovo jsou mnohem víc než jen stolní monitory. Díky vestavěné podpoře videa se displeje AG Neovo snadno připojují k DVD přehrávačům a dalším video zařízením - nejen k počítačům. Montáž je také snadná a bezpečná díky odolné konstrukci a provedení kompatibilnímu se standardem VESA. Displeje AG Neovo již nejsou upoutány na stůl nebo k počítači a otevírají celou řadu možností zobrazení a prezentace.

 

RŮZNÁ PROSTŘEDÍ - RŮZNÉ POŽADAVKY

Před zahájením procesu návrhu jsou nejprve identifikovány požadavky na prostředí specifické pro každou z řad zobrazovacích zařízení AG Neovo. Ať už se jedná o veřejné knihovny, dohledové místnosti, moderní dopravní systémy, designově zaměřené kanceláře nebo moderní zdravotnická zařízení, displeje AG Neovo jsou vytvořeny tak, aby splňovaly potřeby veřejných a profesionálních prostředí díky patentovaným technologiím, inovativním funkčním sadám a progresivnímu designu.

 

INOVATIVNÍ A JEDINEČNÉ

Inovativní technologie společnosti AG Neovo jsou výsledkem specifického přístupu k výzkumu a vývoji nových produktů pro jednotlivá prostředí. Inovace společnosti AG Neovo, které překračují rámec tradičních konstrukčních řešení a aplikací materiálů, přinesly zlepšení výkonu a funkčnosti, které jsou nyní v oboru dobře známé.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

 
Ing. Michal Šenk
Product manager 
tel.: +420 548 210 406
mobil: +420 736 625 807
e-mail: senk@proficomms.cz