Společnost ADVA (FSE: ADV) modelem FSP 150-XG118 Pro rozšiřuje své portfolio cell site gateway. Zařízení v sobě integruje jednak vysokorychlostní demarkační jednotku s podporou Carrier Ethernet 2.0, hardwarovou synchronizaci IEEE 1588v2 a zároveň výkonný výpočetní uzel vhodný pro hostování VNF funkcí na samém okraji sítě.
 
FSP 150-XG118Pro se vyznačuje designem s rozšířeným rozsahem provozních teplot a eliminuje tak nutnost využití klimatizovaných rozvaděčů. Jednotka nabízí možnosti přesné synchronizace, vícevrstvou demarkační technologii a možnost rozšíření o zásuvný blade server, který umožňuje průběžné aktualizace pro hraniční hostování VNF s využitím Ensemble suite firmy ADVA. S 10Gbit/s porty má také dostatečnou kapacitu pro nové sítě páté generace. Díky přesné synchronizaci implementované ve spolupráci s Oscilloquartz může být také použit pro průmyslový internet věcí IoT/IIoT.
 
Ensemble network management pak nabízí centrální řízení pomocí otevřené softwarově definované sítě (SDN) a podporuje automatické přidávání a zero-touch konfiguraci zařízení ADVA. "Představujeme náš oceněný, osvědčený Ensemble Connector NFV hosting software. FSP 150-XG118Pro umožňuje podnikům využít plný obchodní potenciál IIoT," vysvětluje Ulrich Kohn, ředitel technického marketingu společnosti ADVA. „Podporuje analýzu velkých dat na samém okraji sítě, šetří významnou šířku pásma a zvyšuje výkon. Nyní mohou podniky těžit z našich rozsáhlých zkušeností s migrací centrálně hostovaných síťových funkcí na okraj sítě. Naši zákazníci se mohou soustředit na služby, které generují příjmy, zatímco my budeme zvládat komplexní síťovou integraci, testování a zajišťování špičkové úrovně výkonu.“
 
 
Pro více informací nás kontaktujte:
 
Ing. Roman Onderka
Product manager
tel.: +420 548 210 406 kl. 262
mob.: +420 776 176 462