0 ks zboží za 0,- 

MODnet V62ST/SC3D: Optický MM OM1 62,5/125um patchcord, duplex, konektory ST(PC)/SC(PC), délka 3m

Optical Fibre Patchcord ST(PC)-SC(PC) 62,5/125um Multimode OM2 duplex, 3m

MODnet V62ST/SC3D: Optický MM OM1 62,5/125um patchcord, duplex, konektory ST(PC)/SC(PC), délka 3m
V62ST/SC3DKód:

MODnet

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
1 prac. denDostupnost:

Parametry
3 mDélka[m]
Multi-mode OM1 duplexOptické vlákno
SC-PC/ST-PCKonektory

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací