0 ks zboží za 0,- 

MODnet V50SC/LC2D: Optický MM OM2 50/125um patchcord, duplex, konektory SC(PC)/LC(PC), délka 2m

Optical Fibre Patchcord SC(PC)-LC(PC) 50/125um Multimode OM2 duplex, 2m

MODnet V50SC/LC2D: Optický MM OM2 50/125um patchcord, duplex, konektory SC(PC)/LC(PC), délka 2m
V50SC/LC2DKód:

MODnet

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
1 prac. denDostupnost:

Parametry
2 mDélka[m]
Multi-mode OM2 duplexOptické vlákno
SC-PC/LC-PCKonektory

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací