0 ks zboží za 0,- 

MODnet V09SC/SC1D: Optický SM 9/125um patchcord, duplex, konektory SC(PC)/SC(PC), délka 1m

Optical Fibre Patchcord SC(PC)-SC(PC) 9/125um Singlemode 1m, duplex

MODnet V09SC/SC1D: Optický SM 9/125um patchcord, duplex, konektory SC(PC)/SC(PC), délka 1m
V09SC/SC1DKód:

MODnet

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Parametry
1 mDélka[m]
Single-mode duplexOptické vlákno
SC-PC/SC-PCKonektory

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací