0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
Mirasys

Mirasys

Mirasys je jedním lídrů poskytujících otevřenou platformu Video Management řešení pro IP a analogové kamery, dohledové aplikace a systémy. Vytváří a dodává řešení, které pomáhá organizacím spravovat informace zachycené pomocí digitálního video a CCTV kamer

 

Systém je využíván pro prevenci ztrát, ochranu perimentru, správu budov, zvýšení provozní efektivity a mnoho dalších.

 

Mirasys výhody
 

 • Otevřená platforma
  Plně otevřený a nezávislý dohledový systém, který je jednoduše integrovatelný s kamerami, dalšími zařízeními a systémy třetích stran.
   
 • Jednoduchost
  Jednoduchá pužitelnost, nasazení, instalace, licencování a správa systému.
   
 • Škálovatelnost
  Systém je škálovatelný dle potřeb zákazníka bez námahy.

 

Produkty a řešení

 

 • Mirasys VMS PRO umožňuje vytvořit malý dohledový systém s profesionálními funkcemi, jako je monitorování v reálném čase, přehrávání zaznamenaného videa a inteligentní detekci pohybu.
   
 • Mirasys VMS Enterprise je plně vybavený systém s rozsahem nástrojů pro splnění všech potřeb zákazníka. S pomocí škálovatelných nástrojů může být Mirasys VMS Enterprise přizpůsobeno jakýmkoliv požadavkům. To umožňuje správu tisíce kamer v jednom systému, použití různých uživatelských klientů a zařízení, jakož i integraci řešení třetích stran. Samozřejmostí je realizace inteligentního video řešení, jako je rozpoznávání SPZ nebo mapa aktivit
   

DEMO verze k vyzkoušení:

Pokud byste rádi vyzkoušeli VMS Mirasys, rádi Vám zprostředkujeme 14 denní DEMO k testování. VMS Mirasys je vázán na MAC adresu zařízení, na kterém je nainstalováno. Proto pro vygenerování licence je nutné nám poskytnout MAC adresu. Následně vám na e-mail přijde odkaz pro stažení VMS Mirasys a aktivační klíč. Kontaktujte nás na e-mailu: stastny@proficomms.cz

 

 

Mirasys

 

Mirasys VMS je bohaté řešení pro video dohled, jež je jednoduše škálovatelné pro splnění potřeb velikosti a využitelnosti požadovaného systému. Systém podporuje až 6400 IP/analog kamer v jednom centrálním prostředí. Všechny kamery mohou být také spravovány jako jednotlivé systémy nezávislé na lokaci. Mirasys VMS může být rozšířen o inteligentní video analýzu a analýzu rozpoznávání SPZ. Díky otevřenosti systému podporuje jednoduchou integraci jiných systémů.

 

 

 

Vlastnosti:

 

 •     Správa až 100 serverů a 6400 kamer (64 kamer na server) v jednom centrálním systému
 •     Podpora tisíce modelů IP kamer od všech velkých výrobců
 •     Plug-ins pro podporu multi-streamů, musticastů, dvousměrného audia, video analýzy, mapa aktivit, rozpoznávání SPZ a reporty
 •     Otevřená platforma podporující integraci EZS, EPS a video analýzy od jiných výrobců

 

Výhody Mirasys:
 

 •     Centralizované řešení pro integraci ostatních systémů
 •     Možnost správy kamer a serverů není omezeno
 •     Podpora širokého spektra výrobců kamer (Grundig, Kedacom, Bosch, Axis, Messoa a další)
 •     Nastavitelnost – pluginy umožňující multi-stream, two-way audio, Video analýzu, ANPR a reporty
 •     Flexibilita – integrace přístupových systémů, video analýzu a širokou škálu systému třetích stran
 •     Dovývoj dle potřeb – otevřená architektura s možností vývoje funkcionalit a propojení pomocí SDK a pluginů
 •     Redundance – ochrana dat díky redundanci přes failover a RAID ukládání
 •     Škálovatelnost – využití systému Mirasys jako systému různé velikosti
 •     Centralizovaná forenzní analýza

 

Mirasys podporuje komunikaci přes ONVIF profile G, což umožňuje širší škálu funkcí než komunikace přes ONVIF profile S a tak snadnější integraci kamer od různých výrobců.
 

Mirasys může spravovat velký počet kamer, takže je ideální pro využití jako centrálního systému města Prahy. Politika licencování je založena na video kanálech jako základní licencování. V tomto základu je možné spravovat až 5 serverů a přístup pro 10 klientů. Pro rozšíření počtu serverů či klientů je následně licencováno zvláště. První rozšíření je na správu 20 serverů a přístupu 20 klientů. Následně rozšiřování vždy po 10. Video analýza je licencována vždy na jednotlivý kanál zvláště.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimo zabudované vlastnosti a funkcionality, Mirasys poskytuje možnost jednoduché a snadné integrace ostatních systémů – jako přístupové systémy, požární alarmy, apod. Systém je extrémně otevřený a integrace může být provedena na několika úrovních, a to od SDK integrace až po integraci driverů kamer a jiných zařízení.

 

Mirasys VMS nabízí vestavěné vlastnosti a funkce. Ty poskytují mnoho možností integrace, což umožňuje rychlou a jednoduchou integraci třetích systému jako jsou:
 

 • EZS, EPS, video analýzy a různé další obchodní a bezpečnostní aplikace

 

Optimální požadavky na HW v případě analyzátorů a serveru jsou procesor Intel Core i7 3.4GHz nebo rychlejší, RAM 8GB, min. 2TB HDD, Win8. Předpokládaná komunikace je přes RTSP. Na jeden analyzátor je možné připojit až 24 video kanálů.

 

V případě VCA je možné připojit 20 video kanálů na server. V případě ANPR pak 4 video kanály na server.

 

Mirasys provádí tyto druhy analýz:
 

 •     Inteligentní detekci pohybu
 •     Počítání osob
 •     Identifikace pohybu a klasifikace objektů (klasifikace a výběr jen lidí a jejich počítání)
 •     Podpora VCA, která je prováděna v kamerách
 •     Mapa aktivit
 •     Forenzní vyhledávání
 •     Detekce kouře a požáru
 •     ANPR – rozpoznávání SPZ
 •     ThrueCast
   

Forenzní vyhledávání je vyhledávání s analýzou obsahu, kdy lze vyhledávat různé události lišící se od událostí detekovaných při sledování živého obrazu. Je například možné změnit konfiguraci systému tak, aby při vyhledávání archivovaného videozáznamu detekoval „objekt vlevo“, přestože systém původně nebyl na detekování této události konfigurován.

 

Mapa aktivit je plugin, který umožňuje vizualizovat nejvyužívanější a nejméně využívaná místa ve snímané scéně dané kamery. Tento plugin umožňuje monitoring prostor uvnitř budov (pasáže, čekárny, obchody) stejně tak, jako monitoring venkovních prostor.

Mapa aktivit je zobrazena v obraze. Po určitém čase se vytvoří přehled míst, ve kterých je nejvíce pohybu. Místa s největší aktivitou jsou zobrazena červeně. Možnost využití masek, aby určitá místa neovlivňovala výsledky analýzy.

 

Reporting je výstup jednotlivých analýz prováděných systémem Mirasys. Tento plugin přináší numerické informace v jednoduché formě. Uživatel může definovat události, jež by měli být reportovány, definovat časový rámec a porovnávat s jinými časovými rámci aktivit v grafu.

 

Mirasys Reporting má vestavěný kalkulátor, který má důležitou roli při využití VCA výsledků. Příklady použití Reportingu:

 

 •     Reporty zahrnující všechny události a uživatelské aktivity
 •     Definovat množství lidí a rozdělení mezi jednotlivé dny v týdnu
 •     Zjištění množství automobilů na parkovišti během dne
 •     Zjištění míst pohybu lidí a jak často se v daných místech pohybují
 •     Zjištění počtu alarmů, ke kterým došlo

 

 

ANPR+ plugin není jen software pro automatické rozpoznávání SPZ. Je to plně integrované řešení, které je jednoduše škálovatelné dle dané aplikace. Poskytuje management pro kontrolu a přehled přístupu na parkoviště, a to přes jednu nebo více bran. Umožňuje vytvoření několika scénářů pro vstupní a výstupní kontroly a omezený přístup prostřednictvím black a white listu. ANPR+ lze snadno integrovat se systémy třetích stran, umožňující vytvoření extrémně spolehlivého řešení závislého na rozpoznávání SPZ.


 

Funkce ThrueCast podporující přímé video streamování k uživateli (Spotter - workstation) v případě, kdy dojde ke ztrátě konektivity k nahrávacímu serveru. Tato funkce umožňuje monitoring, i když dojde k poruše serveru.

 

Možnost využití mobilního klienta pro sledování aktivit mimo dispečink.

 

Mirasys Agile Virtual Matrix je preferované řešení pro dohledová centra, komerční centra a kancelářské prostředí. Mirasys AVM kombinuje bohaté vlastnosti prostředí Mirasys VMS s extrémně flexibilním rozhraním pro kontrolu velkého množství dohledových moitorů.  Mirasys AVM je flexibilní a jednoduše konfigurovatelné: konfigurace monitorů, layouts a správa událostí může být přizpůsobena potřebám jakéhokoliv systému.

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:


Product manager:
Mgr. Leo Čermák
Telefon: +420 548 210 406 kl. 291
Mobil: +420 736 625 791
E-mail: cermak@proficomms.cz

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací