0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
Messoa

Messoa

Produkty značky MESSOA již nejsou aktivně podporovány. MESSOA Technologies Inc. byla založena v roce 2003. Již od začátku svého působení se specializuje na vývoj vlastních bezpečnostních a dohledových řešení - zejména kamer a jejich integraci do sítě. Produkty Messoa jsou vyvíjeny s velkým důrazem na spolehlivost a použití vlastních unikátních prvků - jako např. zobrazovací technologie Lumii™, systém pro rozpoznání SPZ CatchAll™ a další. Pobočky společnosti jsou umístěné na Tchaj-wanu, v USA, Japonsku a Číně, marketingové a distribuční zastoupení pak ve více než 65 zemích po celém světě.

Firma Messoa nabízí dvě skupiny IP kamer. Produktová řada PRO zahrnuje kamery s rozlišením 2Mpix, 3Mpix a 5Mpix. Pro sledování živého obrazu, záznam a správu celého kamerového systému je zdarma k dispozici VMS video management. Ekonomická řada LITE obsahuje kamery s rozlišením 1Mpix případně 1,3Mpix, které jsou určeny pro menší kamerové systémy. LITE program je doplněn o síťové záznamníky NVR pro 4, 8 případně 16 kamer. Společnou charakteristikou všech modelů je vynikající kvalita obrazu, inteligentní vlastnosti, pružnost systému a efektivnost nákladů.

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

PŘEHLED PŘÍSLUŠENSTVÍ KAMER MESSOA (PDF)
KALKULAČKA DÉLKY ZÁZNAMU KAMER MESSOA

 

Video management VMS200 pro IP kamery Messoa, Windows aplikace, podporuje vícejádrové CPU technologie, až pro 32 kanálů H.264, prohlížení a záznam, správa událostí, přístup přes web rozhraní a mobilní klient.

Pro více informací nás kontaktujte:

Ing. Michal Šenk
Product manager
tel.: +420 548 210 406, mobil: +420 736 625 807
e-mail: senk@proficomms.cz

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK