Poskytujete zákazníkům datové služby z vašich serverů? Máte spoustu služeb a aplikací, které poskytujete klientům na bázi "as a service"? Začínali jste jako menší poskytovatel a daří se vám? S postupným růstem vaší sítě a počtu serverů, si zákazníci začínají stěžovat na to, že jim některé služby nejedou optimálně a jejich výkon je velmi proměnlivý?

Je možné, že část serverů je maximálně vytížena, a naopak některé servery nejsou vytíženy vůbec. Tato situace snižuje vaši firemní reputaci a může způsobit odliv zákazníků. Právě pro vás jsou určeny nové load balancery od firmy Hillstone - ADC (Application Delivery Controller). Jedná se o výkonná zařízení, která umí správně rozdistribuovat požadavky vašich klientů mezi servery v síti. Umí využít a vybrat to správné fyzické spojení mezi jednotlivými síťovými zařízeními a přesměrovat datový tok do subnetů, které jsou méně vytížené.
 
Dnes je většina provozu na internetu šifrována pomocí protokolů SSL. Protože veškerý provoz musí být na vašich serverech odšifrován, může to pro ně znamenat velkou výpočetní zátěž a tím snížit kvalitu vašich služeb. Hillstone ADC umí v rámci load balancingu tuto zátěž převzít za vaše servery. Někdy se navíc může stát, že jeden z vašich serverů vypoví službu ale váš router se bude i nadále snažit posílat požadavky na tento server, i když není aktivní. V případě nasazení Hillstone ADC, se provoz automaticky přesměruje na servery, které jsou aktivní. 
 
Hillstone ADC jsou aplikační load balancery, které umí přerozdělit (load balancovat) požadavky klientů mezi vaše servery na základě pokročilých algoritmů. Umí inteligentně detekovat aplikace na základě charakteristiky, chování a dalších informací a s těmi provést load balancing. Hillstone převezme za vaše servery SSL šifrování a má plnou podporu IPv6. Společně s ostatními Hillstone produkty jako next generation firewally, CloudEdge a CloudHive vám poskytne plnohodnotnou bezpečnost od koncového uživatele ke koncovému uživateli. Za pomocí Hillstone Application Delivery Controlleru vaše servery budou správně vytížené, vaše linky budou správně využité, což zajistí spokojenost vašich zákazníků a vám klidné noci bez servisních zásahů.
 
Produktový datsheet ke stažení (CZ verze, pdf)
 

 
Více informací:
Břetislav Sobek
Obchodní & produktový manažer
 
tel.: +420 548 210 406 kl. 211
GSM: +420 736 625 811